Rekuperacja dopasowana do potrzeb
Twojego domu

AHU 200, 300, 400 i 700 firmy ENSY to nowe modele urządzeń wentylacyjnych z serii AHU firmy ENSY.  Ich wydajność wynosi od 200 do 700 m³/h i jest odpowiednia do wszystkich zastosowań, od mieszkań/domów i willi do mniejszych biurowców i przedszkoli.  Modele oparte są na najlepszej dostępnej technologii, dzięki czemu jesteśmy najlepsi pod względem wydajności energetycznej, bardzo niskiego poziomu hałasu, wygodnej i logicznej obsługi oraz atrakcyjnego wyglądu.

 

Agregaty AHU mają oczywiście na celu spełnienie wymogów dzisiejszych przepisów (norweska norma TEK 17).  Dodatkowo, spełniają wszystkie wymagania dotyczące agregatów w standardzie domu pasywnego.  Standard domu pasywnego: ustawia minimalną wydajność temperaturową odzysku ciepła wyższą niż 80%, nominalną 82% lub wyższą, a także określoną moc wiatraka jednostki wentylacyjnej (SFP) na poziomie niższym niż 1,5.

Energooszczędna wentylacja, oprócz wysokiej wydajności i niskiego SFP, zapewnia również odpowiedni przepływ powietrza we właściwym czasie.  Dzięki naszej technologii, umożliwia sterowanie urządzeniami w taki sposób, aby zawsze dbać o dobre środowisko wewnętrzne i niskie zużycie energii.

AHU 200, 300, 400 i 700 są przeznaczone do odzysku ciepła przy przepływie powietrza na poziomie do 700 m³/h. Energia z wywiewanego powietrza jest przekazywana do powietrza nawiewanego przez obrotowy wymiennik ciepła, gdzie dane przepływy powietrza mijają się bez kontaktu.

 

Urządzenie posiada wężownicę grzewczą do dodatkowego ogrzewania powietrza nawiewanego i higrostat do kontroli wilgotności.  Jednostki można również podłączyć do okapu kuchennego, przełącznika impulsowego do zarządzania wymuszoną wentylacją, na przykład do łazienki, czujnika do zarządzania CO² i przełączników do sterowania funkcją zdalnej kontroli domu.  Zarządzanie opcjonalnym wyposażeniem jest oczywiście zintegrowane ze wszystkimi jednostkami AHU.

ENSY dąży do dalszego rozwoju technologicznego, dlatego cały czas przyjmujemy opinie i oceny od naszych klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb.

logo-ensy

Technologia ENSY
zapewnia wydajność

bez względu na warunki klimatyczne

Doradcy do spraw rekuperacji

Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu optymalnego rozwiązania, doradzą w kwestiach doboru sprzętu oraz objaśnia zagadnienia związane z montażem. 

Zamów konsultację ze specjalistą

Masz dodatkowe pytania?